Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Proteo   PARADYŻ CLASSICA

  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Ta kolekcja to kwintesencja elegancji! Delikatny wzór i stylistyka przypominająca beton będzie wspaniałą bazą do zróżnicowanych dodatków. Styl industrialny, klasyczny, nowoczesny, czy minimalistyczny – płytki Proteo pozwolą Ci na stworzenie wnętrza w każdym z nich! Jednolite nasycenie barw pozwala na nieograniczone możliwości mieszania i łączenia różnych kolorystyk, nie wprowadzając przy tym wyrazistych podziałów, a jedynie delikatne wydzielenie poszczególnych stref w mieszkaniu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

5 kolekcji

Space

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Scratch

26 x 29.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 75 x 75 cm

Tecniq

29.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Rino

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Sextans

40 x 40 cm

Proteo – uniwersalne płytki gresowe w odcieniach złamanej bieli, beżu i szarości

Proteo to uniwersalna kolekcja płytek gresowych formatu 40x40 cm w ponadczasowych, a jednocześnie modnych odcieniach złamanej bieli, beżu i szarości. Płytki o wyglądzie betonu doskonale sprawdzą się w salonach, kuchniach, przedpokojach, a także na balkonach i tarasach – zarówno w eleganckich wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, jak i klasycznych. Cokoły pozwolą na eleganckie wykończenia podłóg. Proteo to kolekcja marki Paradyż Classica.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!