Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Orrios / Orrion

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Kuchnia

Zabawa geometrią

Kolekcja matowych płytek ściennych łącząca modną, surową stylistykę cementów z intensywnymi, geometrycznymi dekoracjami. Zestawienie to doskonale prezentuje się w nowoczesnych łazienkach i kuchniach. Trzy różne wzory insert pozwalają na dużą swobodę przy projektowaniu wnętrz i tworzeniu własnych kompozycji, można z nich układać pionowe pasy przypominające tapety, lub szerokie poziome patchworki. Charakter kolekcji doskonale podkreśli naturalne drewno i nowoczesne dodatki w czarnym, lub grafitowym kolorze.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Veo

25 x 40 cm

Brook

25 x 40 cm

Muro

25 x 40 cm

Ermeo / Ermo

30 x 60 cm

ORRIOS/ORRION - kuchenne płytki ceramiczne w formacie 30x60cm

ORRIOS/ORRION to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: biały, szary, wielokolorowe. Płytki z kolekcji ORRIOS/ORRION do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 30x60 i 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.