Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Orrios / Orrion  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Kuchnia

Zabawa geometrią

Kolekcja matowych płytek ściennych łącząca modną, surową stylistykę cementów z intensywnymi, geometrycznymi dekoracjami. Zestawienie to doskonale prezentuje się w nowoczesnych łazienkach i kuchniach. Trzy różne wzory insert pozwalają na dużą swobodę przy projektowaniu wnętrz i tworzeniu własnych kompozycji, można z nich układać pionowe pasy przypominające tapety, lub szerokie poziome patchworki. Charakter kolekcji doskonale podkreśli naturalne drewno i nowoczesne dodatki w czarnym, lub grafitowym kolorze.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Proteo

40 x 40 cm

Sextans

40 x 40 cm

Orrios / Orrion – bogactwo geometrii w chłodnych barwach bieli, szarości i granatu

Orrios / Orrion to kolekcja matowych płytek ścienno-podłogowych w chłodnych barwach bieli i szarości, z geometrycznymi dekoracjami. Białe i szare, ścienne płytki bazowe formatu 30x60 cm, uzupełniają modne płytki dekoracyjne w efektownych wzorach geometrycznych, które można ze sobą swobodnie łączyć ze względu na spójność kolorystyczno-stylistyczną. Kolekcja idealna do nowoczesnych kuchni i łazienek.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!