Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Norway Sky  
Wycofane
SPECIAL EDITION

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Minimalizm w wydaniu skandynawskim

Kolekcja Norway Sky Ceramiki Paradyż powstała z inspiracji zorzą polarną, rozświetlającą mroki polarnej nocy. Matowe płytki ścienne w formacie 29,8x89,8 cm utrzymano w chłodnej tonacji. Jasne odcienie Silver i Grey wpisują się w koncepcję rozświetlonego wnętrza w duchu skandynawskim. Zimowy motyw zdobi też panel tonalny – odwzorowujący efekt zorzy. Delikatne żłobienia na kamiennej powierzchni płytki występują w dwóch wybarwieniach, które można wykorzystać jako dominantę w minimalistycznym wnętrzu. Pozorny chłód aranżacji przywołującej wspomnienie wycieczki do Oslo, warto przełamać ocieplającymi detalami: żywymi roślinami i fakturami inspirowanymi światem przyrody, np. drewna i kamienia.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

15 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

NORWAY SKY - szare płytki na ścianę

Norway Sky marki Paradyż to minimalistyczna kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych formatu 29,8x89,8 cm o matowym szkliwie. Kolekcja dostępna w dwóch odcieniach jasnej szarości, idealna do nowoczesnych łazienek i kuchni. Najefektowniej prezentuje się w towarzystwie naturalnych roślin i ciepłego drewna.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!