Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Nirrad / Niro  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon

Zmyślna prostota

Jasna łazienka zawsze pozostaje w zgodzie z trendami. Przez swoją prostotę i minimalizm daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy tylko delikatnie nadać jej świeżości i polotu aby stała się wymarzonym miejscem relaksu i odpoczynku. Od dziś jest to możliwe dzięki kolekcji Nirrad/ Niro. Bardzo czyste w formie płytki w kolorze perłowej bieli lub delikatnej szarości tworzą przestronne jasne wnętrze. Dodatkowo zwiewnego i delikatnego charakteru nadają inserta z subtelnym motywem graficznym lub geometryczną strukturą. Całość spójnie tworzy wnętrze bardzo romantyczne, przemyślane w każdym detalu oraz wyszukane i wykwintne. Wpuść powiew lekkości do swojego domu.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Nirrad / Niro – kolekcja białych i szarych płytek łazienkowych z dekoracjami

Nirrad / Niro to kompletna kolekcja płytek na ściany i podłogi w chłodnych odcieniach bieli i szarości, przeznaczona do aranżacji łazienek i kuchni. Dwie wersje dekoracji – graficzne „dmuchawce”, kropki i subtelne struktury, pozwalają zaaranżować wnętrza zarówno romantyczne, jak i nowoczesne oraz industrialne. Płytki ścienne mają format 20x60 cm, a podłogowe – 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!