Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Mozaiki

Zobacz także

Mozaiki płytki na ścianę

Zapoznaj się z propozycjami oryginalnych mozaik (szklana i ceramiczna) łazienkowych i do kuchni Ceramiki Paradyż. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje i projekty łazienki, czy kuchni (galeria) i poszczególne elementy mozaiki szklanej lub ceramicznej lub lub obejrzyj je w e-sklepie. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design mozaik sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz mozaiki na ścianę i nie tylko.

Mozaika ściennaMozaiki stanowią często bardzo niedoceniany element aranżacji kuchni, czy łazienek. Wbrew pozorom, są one doskonałą dekoracją mogącą sprawić, że dane pomieszczenie zyska nowy, zupełnie nietuzinkowy i niepowtarzalny wymiar. Mozaika znajdująca się w ofercie Paradyż to wiele wzorów, kolorów, jak i materiałów do wyboru. Oferujemy zarówno tradycyjne mozaiki kwadratowe, jak i bardziej oryginalne mozaiki heksagonalne. Nasza mozaika występuje także w różnych materiałach - tradycyjnych płytek ceramicznych, jak i mozaiki szklanej.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!