Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Moonlight

  • Łazienka
  • Kuchnia
Na tle ciemnej, nieprzeniknionej nocy jasne i błyszczące światło księżyca stanowi dla niej fantastyczny kontrast i rozświetlenie. Na takiej samej grze kontrastów oparta jest kolekcja Moonlight – błyszcząca kolorystyka bieli i czerni może się idealnie uzupełniać lub, wręcz przeciwnie – oddzielać poszczególne strefy wnętrza. Zróżnicowane, strukturalne i błyszczące dekoracje o wzorze eleganckiego rombu, czy klasycznej jodełki w połączeniu z odpowiednio dobranym, załamującym się światłem sprawią, że pomieszczenie stanie się jasne i przejrzyste. Rektyfikowane płytki w formacie 29,5x59,5 cm uzupełnione zostały klasycznym formatem cegły – 9,8x19,8 cm. Dzięki temu kolekcja Moonlight daje nieskończone możliwości aranżacyjne, dopasowujące się do wielu różnych stylów, np. skandynawskiego, nowoczesnego, czy glamour.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

14 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

MOONLIGHT - białe i czarne kafle do łazienki i kuchni

Moonlight to ścienna kolekcja białych i czarnych, błyszczących kafli w formacie 19,8 x 9,8 cm oraz dużych płytek rektyfikowanych 29,5 x 59,5 cm. Płytki Moonlight z oferty Paradyża dostępne są w wersji gładkiej oraz w formie strukturalnych rombów i cegiełki ułożonej w jodełkę. Przeznaczone są do łazienki i kuchni. Białe i czarne płytki Moonlight stanowią świetną podstawę do wielu nowoczesnych, minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji. Kafle w kolorze czerni oraz bieli są bowiem uniwersalne i pasują praktycznie do każdego typu wnętrz. To sprawia, że na kolekcję Moonlight składają się ponadczasowe kafelki, które swoim wzorem i designem mogą cieszyć przez wiele lat.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!