Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Moli  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Koronkowa materia

Koronka na ścianie? Czemu nie? Niezwykle oryginalne płytki z kolekcji Moli to cudowna propozycja przede wszystkim do klasycznych wnętrz. Elegancka kolorystyka (bianco, nero, perla) oraz charakterystyczny, ażurowy wzór na insertach prezentujący tradycyjne, ponadczasowe koronki, dodają każdej aranżacji lekkości i wykwintności stylu. Kuchenna lub łazienkowa ściana pokryta „koronkowymi” płytkami Moli daje subtelny, perłowy efekt dekoracyjny, który szczególnie pięknie wygląda w towarzystwie wyrazistych barw mebli lub dodatków. Tak niebanalne kompozycje wspaniale osadzają tradycję we współczesnych wnętrzach, szczególnie przypadając do gustu koneserom klasycznych stylów aranżacji.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

14 kolekcji

Shiny Lines

29.8 x 89.8 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Grace

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Uniwersalne inserta ceramiczne

9.8 x 19.8 cm, 20 x 60 cm, 30 x 60 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Tamoe

9.8 x 9.8 cm, 9.8 x 19.8 cm, 9.8 x 29.8 cm

MOLI - płytki z motywem koronki

Moli to niebanalna kolekcja małych płytek ściennych formatu 9,8x19,8 cm, w odcieniach złamanej bieli oraz jasnej i ciemnej szarości. Płytki bazowe o charakterystycznej, nierównej powierzchni, efektownie łączą się z unikalnymi dekoracjami o wyglądzie ręcznie wykonanych koronek. Szlachetna subtelność glazury Moli pozwoli na ciekawe aranżacje klasycznych i rustykalnych kuchni i łazienek.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!