Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Modern

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Łazienka
  • Kuchnia
Dzięki kolekcji Modern, tradycyjna, rzemieślnicza ceramika i jej grafiki przeżywają swoją drugą młodość! Na niewielkim formacie 19,8x19,8 uwspółcześniono tradycyjne, marokańskie grafiki. W połączeniu z płytkami w kształcie oktagonów oraz ich kontrastową, klasyczną kolorystyką bieli i czerni stanowią idealny kolaż tradycji i nowoczesności. W takim wydaniu na pewno znajdą uznanie wśród wszystkich, śledzących najnowsze trendy wnętrzarskie, ale z sentymentem wspominających klasyczne wzory i formaty. Matowa powierzchnia gresu o delikatnej strukturze pozwoli na zaaranżowanie dużych powierzchni ścian i podłóg, ale również na wykorzystanie wyrazistych dekorów jako patchworkowej dekoracji wybranych elementów przestrzeni.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

8 kolekcji

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Margarita

32.5 x 97.7 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Favaro

9.8 x 29.8 cm

Intero

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm

Maloli

20 x 60 cm

Modern – kolekcja niedużych płytek ścienno-podłogowych o wyrazistej geometrii

Modern to kolekcja płytek ścienno-podłogowych o małym formacie 19,8 x 19,8 cm oraz taco 4,8 x 4,8 cm i kilku wyrazistych, geometrycznych motywach. Płytki Modern marki Paradyż dostępne są w wersji białej, czarnej i mocnych wzorach łączących biel, czerń i szarość. Dzięki nim w łazience i kuchni można uzyskać modne efekty 3d.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!