Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Margarita  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

KIasyka w nowoczesnym wydaniu / wyrafinowany mariaż klasyki z nowoczesnością

Kolekcja Margarita stanowi idealne połączenie ponadczasowego stylu i nowoczesnej formy, wpisując się w estetykę eleganckiego glamour. Płytki są dostępne w klasycznej palecie: Bianco i Nero, a także w wersji Calacatta, zdobionej charakterystyczną siecią drobnych żyłek, budzących skojarzenia z wnętrzem luksusowego apartamentu czy eleganckiej willi w stylu śródziemnomorskim. Dopełnieniem dla płytek bazowych są dekory, które wyróżniają modne, geometryczne struktury. Dzięki temu kolekcja Margarita idealnie koresponduje zarówno ze szkłem, metalem, jak i tekstyliami, podkreślając indywidualny charakter eleganckiej łazienki.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Urban Colours

29.8 x 89.8 cm, 19.8 x 19.8 cm, 19.8 x 17.1 cm

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

Margarita – elegancja bieli, czerni i marmuru na ścianie

Margarita marki Paradyż to szalenie elegancja kolekcja płytek ściennych w kolorach białym, czarnym i marmurowym (Calacatta), w wersji gładkiej oraz w wersji geometrycznej struktury. Płytki Margarita sprawdzą się w olśniewających wnętrzach glamour, a także w eleganckich salonach, kuchniach, holach, a nawet łazienkach nowoczesnych oraz klasycznych. Kolekcja Margarita oferuje doskonałe płytki ceramiczne w kolorze bieli oraz czerni w kilku wariantach wzorów i struktur do wyboru. Kafelki z tej kolekcji idealnie odnajdują się we wnętrzach łazienek, kuchni, a nawet salonów. To sprawia, że kolekcja płytek ceramicznych Margarita jest uniwersalna i ponadczasowa.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!