Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Maloli  
Wycofane

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Łazienka
  • Kuchnia
Nowoczesna kolekcja, której charakter wyznaczony został w sposób arbitralny przez geometrię powierzchni jej składowych. Aby zachować czystość jej formy, dedykowana kolorystyka zaoszczędzona została do absolutnego minimum. Skojarzenia z matematyką są jak najbardziej na miejscu, zaś dowolność w układaniu kolejnych elementów pozwala nam na twórcze zaaranżowanie pomieszczenia według własnego pomysłu. Gra świateł odbijających się na powierzchni przyprawi o istny zawrót głowy niejedną osobę!

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Intero

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm

MALOLI - płytki z połyskiem do łazienki na ścianę

Maloli marki Paradyż to nowoczesne kafle ścienne formatu 20x60 cm, o błyszczącym szkliwie. Płytki gładkie i o trzech wyrazistych strukturach, tworzących efektowne odbicia świetlne, dostępne są w ponadczasowych kolorach: białym, czarnym i beżowym. Przeznaczone do odważnych aranżacji łazienek, kuchni, salonów i przedpokojów.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!