Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Łazienka
  • Kuchnia
Połączeni bieli i drewna w stylu skandynawskim oraz wnętrza w stylu industrialnym – to na pewno jedne z najpopularniejszych obecnie trendów w urządzaniu wnętrz. Kolekcja Loft jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby. Jej uniwersalny format 25x40 cm, a także białe płytki bazowe, dostępne zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej będą świetną bazą do dalszych aranżacji. Płytki z pięknie odzwierciedlonym rysunkiem drewna to propozycja dla wielbicieli połączeń tego motywu z bielą. Ceramiczne drewno może podkreślić wybrane ściany lub pozostałe elementy – blat lub półki. Do pomieszczeń utrzymanych w stylu industrialnym pasować będą płytki idealnie przedstawiające ceglaną ścianę w jej naturalnej kolorystyce. Połączenie elementów kolekcji Loft pozwoli na zaaranżowanie wnętrza zgodnego z najnowszymi trendami.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

13 kolekcji

Urban Colours

29.8 x 89.8 cm, 19.8 x 19.8 cm, 19.8 x 17.1 cm

Modern

19.8 x 19.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Lamiera

59.8 x 59.8 cm

Orione

40 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Tonnes

30 x 60 cm

Sextans

40 x 40 cm

Taranto

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm

Rufus

40 x 40 cm

Redo

30 x 30 cm

Penelopa

29.8 x 29.8 cm

LOFT - płytki loft ścienne łączące biel, cegłę i surowe drewno

Loft to kolekcja płytek ściennych marki Paradyż Classica, wykorzystująca płytki białe i o powierzchni surowej cegły i drewna, typowe dla stylistyki industrialnej. Oprócz płytek bazowych w formacie 25 x 40 cm dostępne są mozaiki prasowane 29,8 x 29,8 cm i drewnopodobne listwy dekoracyjne. Kolekcja Loft przeznaczona jest do łazienek i kuchni. Cegła, drewno oraz biel - to elementy charakterystyczne dla kolekcji Loft. Kolekcja płytek powstała z inspiracji stylem industrialnym, w którym surowe, a czasami nawet lekko zniszczone powierzchnie są obowiązkowym elementem. Płytki Loft idealnie sprawdzają się w przemysłowych aranżacjach łazienek, kuchni, salonów, jak i wszystkich innych miejsc, do których chcemy wprowadzić nieco surowy, industrialny klimat.

Kolekcja płytek ceramicznych w loftowym i industrialnym styluLoft, soft loft i styl industrialny na dobre zagościły również w polskich domach i mieszkaniach. Tak jak ich pierwowzór, niosą ze sobą surowość, przestronność i zamierzony brak koloru. Surowa cegła, faktura drewna, metal i kamień – to niemal obowiązkowe elementy, jakie zawiera w sobie niemal każdy loft. Kolekcja płytek ceramicznych Loft pozwala na realizację loftowych aranżacji w sposób funkcjonalny i estetyczny.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!