Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Intero

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Łazienka
W odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów stworzyliśmy kolekcję wielkoformatowego gresu nieszkliwionego o stonowanej kolorystyce i minimalistycznym wzornictwie. Format 59,8 x 119,8 dla płytek bazowych, czy też 29,8 x 119,8 dla płytek stropnicowych jest tym, czego projektanci poszukują najbardziej, kiedy w grę wchodzą przestronne wnętrza holi, patio i ciągów komunikacyjnych. Obecne trendy wzornicze lubują się w masywnych, jednolitych tłach, gdzie na pierwszy plan wychodzą pozostałe detale aranżacyjne – w tych miejscach kolekcja Intero sprawdzi się lepiej niż jakakolwiek inna propozycja.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Intero - rektyfikowany gres w neutralnych barwach; inwestycyjny pewniak

Intero to kolekcja uniwersalnego, rektyfikowanego gresu szkliwionego w kilku formatach i ponadczasowych, neutralnych odcieniach oraz doskonałych parametrach użytkowych. Stonowane jasne beże, brązy, szarości w formatach 59,8x119,8, 44,8x89,8, 29,8x119,8 cm oraz stopnice prasowane i nacinane 29,8x59,8 i 29,8x119,8 cm – pozwalają na modne aranżowanie wielkopowierzchniowych przestrzeni publicznych.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!