Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Intense Tone  
KOLEKCJA DEDYKOWANA

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Oczarowująca głębia barw

Poszukujesz rozwiązań, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne i wyraziste wnętrza? Postaw na nasycone barwy i wybierz wśród różnorodnych dekorów. Kolekcji Intense Tone przywoła na myśl klimat karnawału w Wenecji - głębokie kolory, oprawione w złote ornamenty inspirowane haute couture. 

Głęboki granat i ciemną zieleni płytek dopełni struktura ponadczasowych pasów oraz klasycznej jodełki. Jeśli chcesz stworzyć jeszcze bardziej unikalną aranżację, postaw na metaliczne listwy lub na dekorowane szlachetnym złotem szklane inserta.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Unique Lady

39.8 x 119.8 cm

Urban Colours

29.8 x 89.8 cm, 19.8 x 19.8 cm, 19.8 x 17.1 cm

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

Intense Tone

INTENSE TONE to kolekcja płytek ściennych, podłogowych, ścienno-podłogowych z dekoracjami ściennymi . Dostępne kolory to: biały, niebieski, złoty, wielokolorowy. Płytki z kolekcji INTENSE TONE do zastosowania w łazience, kuchni, salonie, tarasie, holu. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż My Way. Format występujący w kolekcji to 19,7x17,1; 29,8x89,8 oraz 59,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!