Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Hexx Universum  
SPECIAL EDITION

Heksagonalna forma zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wszystko dzięki niestandardowym kształtom i możliwości przełamania form geometrycznych, tak popularnych na ścianach i podłogach. Format 26x26 cm stanowi idealną powierzchnię do wykorzystania we wnętrzach, a zróżnicowana kolorystyka pozwala na zabawę nie tylko kształtem, ale i wzorem tworzonym na ścianach. Wykorzystanie masy klinkierowej daje nieograniczone możliwości projektowe, ponieważ kolekcję Hexx Universum można użyć w każdych warunkach atmosferycznych. Od teraz tarasy i elewacje też mogą nabrać nowego charakteru i przełamać tradycyjne formy geometryczne. Kolorystyka kolekcji zainspirowana została naturalnym piaskowcem, stąd ciepłe odcienie szarości i beżu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Hexx Universum – uniwersalny klinkier heksagonalny

Hexx Universum z oferty Ceramiki Paradyż to oryginalna kolekcja klinkierowa do stosowania na ścianach i podłogach, wewnątrz i na zewnątrz. Modny kształt heksagonów w formacie 26x26 cm i różnorodność piaskowej, drewnianej i geometrycznej grafiki poszczególnych płytek, pozwalają na aranżowanie niebanalnych przestrzeni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.