Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Hexx Universum  
SPECIAL EDITION

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
Heksagonalna forma zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wszystko dzięki niestandardowym kształtom i możliwości przełamania form geometrycznych, tak popularnych na ścianach i podłogach. Format 26x26 cm stanowi idealną powierzchnię do wykorzystania we wnętrzach, a zróżnicowana kolorystyka pozwala na zabawę nie tylko kształtem, ale i wzorem tworzonym na ścianach. Wykorzystanie masy klinkierowej daje nieograniczone możliwości projektowe, ponieważ kolekcję Hexx Universum można użyć w każdych warunkach atmosferycznych. Od teraz tarasy i elewacje też mogą nabrać nowego charakteru i przełamać tradycyjne formy geometryczne. Kolorystyka kolekcji zainspirowana została naturalnym piaskowcem, stąd ciepłe odcienie szarości i beżu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

HEXX Universum - heksagonalne płytki salonowe

HEXX to kolekcja płytek podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, szary. Płytki z kolekcji HEXX do zastosowania w tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 26x26 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.