Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Hexx Universum  
Wycofane

  • Taras i balkon
Heksagonalna forma zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wszystko dzięki niestandardowym kształtom i możliwości przełamania form geometrycznych, tak popularnych na ścianach i podłogach. Format 26x26 cm stanowi idealną powierzchnię do wykorzystania we wnętrzach, a zróżnicowana kolorystyka pozwala na zabawę nie tylko kształtem, ale i wzorem tworzonym na ścianach. Wykorzystanie masy klinkierowej daje nieograniczone możliwości projektowe, ponieważ kolekcję Hexx Universum można użyć w każdych warunkach atmosferycznych. Od teraz tarasy i elewacje też mogą nabrać nowego charakteru i przełamać tradycyjne formy geometryczne. Kolorystyka kolekcji zainspirowana została naturalnym piaskowcem, stąd ciepłe odcienie szarości i beżu.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Hexx Universum – uniwersalny klinkier heksagonalny

Hexx Universum z oferty Ceramiki Paradyż to oryginalna kolekcja klinkierowa do stosowania na ścianach i podłogach, wewnątrz i na zewnątrz. Modny kształt heksagonów w formacie 26x26 cm i różnorodność piaskowej, drewnianej i geometrycznej grafiki poszczególnych płytek, pozwalają na aranżowanie niebanalnych przestrzeni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!