Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Gamma / Gammo

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Feria barw

Płytki Gamma Ceramiki Paradyż docenią miłośnicy niebanalnych połączeń kolorystycznych. Bogata kolekcja w formacie 19,8x19,8 cm umożliwia pełną swobodę aranżacji. Płytki ścienne dostępne aż w 20 kolorystykach – intensywnych (żółte, zielone, niebieskie, czerwone), jak i neutralnych (beżowe, brązowe, grafitowe, czarne, szare, białe) można dowolnie łączyć, bazując również na kontraście powierzchni matowej i błyszczącej. Zwiększone parametry techniczne płytek gresowych ze szkliwa matowego w kolorze niebieskim, szarym, beżowym, grafitowym i białym czynią je idealnym rozwiązaniem na posadzce – także w miejscach użyteczności publicznej. Radosne barwy znajdują zastosowanie szczególnie w przestrzeni przyjaznej dzieciom, np. w szkołach, przedszkolach, czy ośrodkach sportowych.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

17 kolekcji

Miracle

25 x 75 cm

Tel Awiv

29.8 x 89.8 cm

Norway Sky

29.8 x 89.8 cm

Tenone

9.8 x 29.8 cm

Tequila

32.5 x 97.7 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Margarita

32.5 x 97.7 cm

Veo

25 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Attiya

20 x 60 cm

Segura

20 x 60 cm

Maloli

20 x 60 cm

Manteia

20 x 60 cm

GAMMA/GAMMO - płytki łazienkowe w bogatej palecie kolorów

GAMMA/GAMMO to kolekcja płytek ściennych, podłogowych, ścienno-podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, biały, brązowy, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, szary, zielony, żółty. Płytki z kolekcji GAMMA/GAMMO do zastosowania w łazience, kuchni, salonie, tarasie, holu. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 19,8x19,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.