Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Gamma / Gammo

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Feria barw

Płytki Gamma Ceramiki Paradyż docenią miłośnicy niebanalnych połączeń kolorystycznych. Bogata kolekcja w formacie 19,8x19,8 cm umożliwia pełną swobodę aranżacji. Płytki ścienne dostępne aż w 20 kolorystykach – intensywnych (żółte, zielone, niebieskie, czerwone), jak i neutralnych (beżowe, brązowe, grafitowe, czarne, szare, białe) można dowolnie łączyć, bazując również na kontraście powierzchni matowej i błyszczącej. Zwiększone parametry techniczne płytek gresowych ze szkliwa matowego w kolorze niebieskim, szarym, beżowym, grafitowym i białym czynią je idealnym rozwiązaniem na posadzce – także w miejscach użyteczności publicznej. Radosne barwy znajdują zastosowanie szczególnie w przestrzeni przyjaznej dzieciom, np. w szkołach, przedszkolach, czy ośrodkach sportowych.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

7 kolekcji

Modern

19.8 x 19.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

GAMMA/GAMMO - kolorowe płytki podłogowe i ścienne

Gamma / Gammo to bogata kolorystycznie i funkcjonalnie kolekcja płytek ceramicznych niewielkiego formatu 19,8x19,8 cm. Ze względu na doskonałe parametry techniczne i specjalistyczne rozwiązania antypoślizgowe i higieniczne (m.in. kształtki cokołowe), wybierana do placówek opieki medycznej, jako okładzina basenowa i do obiektów gastronomicznych. Dostępna w wersji polerowanej i matowej, w szerokiej palecie barw neutralnych (białej, beżowej, brązowej, szarej, czarnej) i żywych (czerwonej, pomarańczowej, niebieskiej, kobaltowej, żółtej, zielonej, seledynowej).

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!