Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Favaro  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

3D w wersji mini

Minimalistyczna kolekcja płytek ściennych zaprojektowana w geometrycznej estetyce kryształu. Precyzja i perfekcyjnie dobrany format jej niewielkich elementów pozwalają komponować aranżacje o niezwykle czystej, zamkniętej formie. To propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz urządzanych w surowym stylu, w którym światło buduje przestrzeń. Dzięki Favaro powierzchnie zyskują dodatkowy wymiar. Strukturalne płytki zdobiące ściany, przy odpowiedniemu oświetleniu, tworzą wyrafinowaną iluzję 3D, co dodaje aranżacji niespotykanego charakteru. W kolekcji dostępne są cztery kolory kafli umożliwiające zaaranżowanie wnętrza monochromatycznego lub pomieszczenia bazującego na ponadczasowych kontrastach (bianco i nero) albo stonowanych połączeniach czerni z szarością czy bieli z beżem.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

18 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Favaro – ścienne kafle błyszczące i matowe w kolorach beżu, szarości, bieli i czerni

Favaro to nowoczesna kolekcja strukturalnych kafli ściennych marki Paradyż, w czystych kolorach: białym, czarnym, beżowym i szarym. Płytki formatu 9,8x29,8 dostępne są w wersji błyszczącej i matowej. Idealne do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, w których dużą rolę odgrywa światło, tworzące na płytkach ciekawe efekty 3D. Płytki Favaro można stosować w łazienkach, kuchniach i salonach.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!