Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Esten

  • Łazienka
  • Kuchnia

Elegancja struktur

Zawsze modny kontrast i operowanie delikatnymi strukturami to najważniejsze cechy minimalistycznej kolekcji płytek ściennych Esten. Ta, inspirowana geometrycznymi formami zaczerpniętymi ze świata natury propozycja, świetnie sprawdza się w jasnych, przestronnych wnętrzach nowoczesnych łazienek i kuchni. Biało – grafitowe aranżacje Esten zachwycają swoją subtelną elegancją i świeżością, główną rolę odgrywa w nich gra światła i cienia podkreślająca wzory poszczególnych struktur. Kolekcję uzupełniają wyrafinowane mozaiki, łączące kolory bazowe z elementami szkła i strukturalna listwa szklana. Do wykończenia wnętrz doskonale pasują dodatki z kolorowego szkła, drewna czy miedzi, które nadają im przytulnego i indywidualnego charakteru.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

12 kolekcji

Taiga

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Tamoe

9.8 x 9.8 cm, 9.8 x 19.8 cm, 9.8 x 29.8 cm

ESTEN - eleganckie płytki strukturalne na ścianę

Esten to kolekcja ściennych płytek rektyfikowanych, utrzymanych w ponadczasowych barwach białej, szarej i czarnej. Płytki dostępne są w formacie 29,5x59,5 cm, w wersji gładkiej oraz w postaci trzech subtelnych struktur. Szklane listwy i mozaika cięta stanowią efektowne dopełnienie glazury. Strukturalne drobne kratki oraz łagodne motywy florystyczne i geometryczne służą tworzeniu eleganckich monochromatycznych łazienek, kuchni i salonów.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!