Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ermeo / Ermo  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon

Fascynacja graffiti

Kolekcja inspirowana „sztuką uliczną”, stworzona do nowoczesnych wnętrz w stylu wielkomiejskim. Oryginalna, muralowa grafika cyfrowo nadrukowana na szklanych insertach pokrywających ścianę salonu, łazienki lub kuchni, świetnie prezentuje się w surowych aranżacjach, w których stanowi ona wyrazisty, awangardowy akcent wystroju. Płytki zaprojektowane w estetyce graffiti zestawione są w tej kolekcji z matowymi, tonalnymi kaflami w kolorach złamanej bieli, przetartego brązu, beżu i szarości. Ermeo / Ermo to niebanalna propozycja odwołująca się do, popularnych od dłuższego już czasu w architekturze wnętrz, trendów street art, które szczególnie cenią sobie indywidualiści o artystycznej duszy i wyznawcy dobrego designu.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Proteo

40 x 40 cm

Sextans

40 x 40 cm

Ermeo / Ermo – nowoczesne szarości, beże i brązy do łazienki i kuchni

Ermeo / Ermo to kolekcja płytek ceramicznych marki Paradyż, w kamiennych odcieniach szarości, beżu i brązu, z dekoracjami inspirowanymi sztuką ulicy – graffiti i muralami. Matowe płytki bazowe efektownie kontrastują z błyszczącą powierzchnią dekoracji, wprowadzając dynamikę do surowych wielkomiejskich wnętrz. Płytki i dekoracje ścienne mają format 30x60 cm, a podłogowe – 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!