Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Emilly / Milio

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Kuchnia
Dwa pomysły na jedną kolekcję – orientalna zmysłowość i analityczny porządek, zestawione obok siebie i nazwane pięknym, dziewczęcym imieniem. Bynajmniej, nie jest to niezręczna pomyłka, a przemyślana propozycja na łazienkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Czy to w wydaniu delikatnej struktury piaskowca, czy też misternej, geometrycznej układanki, Emilly jest propozycją ponadczasową, która nie znudzi się nawet po wielu latach.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Track

30 x 30 cm

Emily / Milio - kolekcja jasnych płytek ściennych i podłogowych z subtelnymi geometrycznymi i falistymi dekoracjami

Emily / Milio to kolekcja jasnych płytek ściennych i podłogowych, przeznaczona głównie do łazienek i kuchni. Cztery odcienie piaskowca (biały, jasnobeżowy, kremowy i jasnoszary), a także bogactwo dekoracji – strukturalnych fal oraz geometrycznej układanki oraz atrakcyjne formaty (30x60 cm dla płytek ściennych i 40x40 cm dla podłogowych), pozwalają na aranżowanie ciekawych wnętrz.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!