Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Emilly / Milio

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Kuchnia
Dwa pomysły na jedną kolekcję – orientalna zmysłowość i analityczny porządek, zestawione obok siebie i nazwane pięknym, dziewczęcym imieniem. Bynajmniej, nie jest to niezręczna pomyłka, a przemyślana propozycja na łazienkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Czy to w wydaniu delikatnej struktury piaskowca, czy też misternej, geometrycznej układanki, Emilly jest propozycją ponadczasową, która nie znudzi się nawet po wielu latach.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

EMILLY/MILIO - płytki łazienkowe w wydaniu delikatnej struktury piaskowca

EMILLY/MILIO to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, biały, szary. Płytki z kolekcji EMILLY/MILIO do zastosowania w łazience, kuchni, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 30x60 i 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.