Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Duroteq

  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Łazienka
  • Schody

Kolekcja Duroteq to propozycja aż ośmiu odsłon kolorystycznych, trzech typów powierzchni i dwóch formatów do wyboru, które można ze sobą mieszać i łączyć, tworząc własne kompozycje aranżacyjne. Zwolennicy pięknych i praktycznych rozwiązań z pewnością zakochają się w tej kolekcji. Wysokie parametry techniczne płytek są nie tylko gwarancją trwałości i satysfakcji z użytkowania, ale pozwalają również na zaaranżowanie z ich użyciem dowolnego pomieszczenia. Kuchnia w kolorach perłowej bieli, elewacja w kolorze surowej szarości a może ciepły brąz w przedpokoju lub na tarasie? To tylko niektóre nasze propozycje...

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Naturstone

7.2 x 59.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Arkesia

59.8 x 59.8 cm, 44.8 x 44.8 cm, 29.8 x 59.8 cm

DUROTEQ - płytki salonowe do wnętrz i użytku zewnętrznego

DUROTEQ to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych z dekoracjami podłogowymi. Dostępne kolory to: beżowy, biały, brązowy, czarny, szary. Płytki z kolekcji DUROTEQ do zastosowania w łazience, tarasie oraz na schodach i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.