Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Duroteq  
Wycofane

  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Łazienka
  • Schody
Kolekcja Duroteq to propozycja aż ośmiu odsłon kolorystycznych, trzech typów powierzchni i dwóch formatów do wyboru, które można ze sobą mieszać i łączyć, tworząc własne kompozycje aranżacyjne. Zwolennicy pięknych i praktycznych rozwiązań z pewnością zakochają się w tej kolekcji. Wysokie parametry techniczne płytek są nie tylko gwarancją trwałości i satysfakcji z użytkowania, ale pozwalają również na zaaranżowanie z ich użyciem dowolnego pomieszczenia. Kuchnia w kolorach perłowej bieli, elewacja w kolorze surowej szarości a może ciepły brąz w przedpokoju lub na tarasie? To tylko niektóre nasze propozycje...

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Rockstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Naturstone

29.8 x 29.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Arkesia

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

DUROTEQ - płytki salonowe do wnętrz i użytku zewnętrznego

DUROTEQ to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych z dekoracjami podłogowymi. Dostępne kolory to: beżowy, biały, brązowy, czarny, szary. Płytki z kolekcji DUROTEQ do zastosowania w łazience, tarasie oraz na schodach i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!