Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Daikiri

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Kuchnia

Geometria drewna

Kolekcję Daikiri cechuje przemyślane zestawienie dwóch dominujących aktualnie trendów, czyli inspiracji fakturami zaczerpniętymi ze świata natury i formami geometrycznymi. Odwzorowujące układ drewnianych słojów płytki są dostępne zarówno w ciepłych, naturalnych odcieniach beżu i kremu, jak również w chłodnej szarości. Dekory zdobią modne struktury poziomych pasów lub kostki, które przy odpowiednim oświetleniu wywołują ciekawy efekt przestrzenny. Idealnie odwzorowana grafika drewna w trzech naturalnych kolorach, zamknięta w modnej, geometrycznej formie współgra z prostotą umeblowania i autorskimi dodatkami, podkreślając wyrafinowany charakter wnętrza. Kolekcję docenią zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i miłośnicy slow life.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

14 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Daikiri – drewno i geometria w kolekcji płytek ściennych

Daikiri marki Paradyż to bogata kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych formatu 25x75 cm, łącząca inspiracje naturalnymi fakturami drewna z motywami geometrycznymi. Kolekcja dostępna w jasnym kolorze kremowym i trzech odcieniach drewnianych: beżowym, szarym i brązowym. Efektowne dekoracje w formie linii i trójwymiarowych drewnianych kostek, pozwalają na tworzenie modnych wnętrz w stylu eco i hygge. Daikiri może zdobić ściany salonów, kuchni, holów i łazienek.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!