Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Classy Chic  
KOLEKCJA DEDYKOWANA

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Elewacja

Dla koneserów pięknych wnętrz

Oszczędna w wyrazie, a jednocześnie pełna smaku i charakteru architektura połowy XX wieku wciąż zachwyca ponadczasowymi rozwiązaniami. Odtwórz w swoim domu atmosferę sennego amerykańskiego przedmieścia, wprowadzając do niej kolekcję w stylu mid-century modern. Małe płytki w kolorze czerni i bieli inspirowane tradycyjnymi kaflami stanowią doskonałe tło dla modnych dekoracji vintage. Niepowtarzalny, butikowy nastrój uda się uzyskać również dzięki charakterystycznym dla epoki elementom: strukturom klasycznego kasetonu, kunsztownym płytkom o geometrycznych wzorach w barwie butelkowej zieleni oraz eleganckiemu motywowi chevron. Trendy przemijają, lecz styl jest wieczny.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Arctic Storm

29,8 x 89,8 cm

Green Philosophy

29,8 x 89,8 cm

Pure Art

59.8 x 119.8 cm, 59.5 x 119.5 cm, 60 x 60 cm

Classy Chic

CLASSY CHIC to kolekcja płytek ściennych, podłogowych, ścienno-podłogowych. Dostępne kolory to: biały, czarny i wielokolorowy. Płytki z kolekcji CLASSY CHIC do zastosowania w łazience, kuchni, salonie, tarasie, holu. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż My Way. Format występujący w kolekcji to 19,8x19,8; 29,8x89,8 oraz 59,8x119,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!