Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Chevron  
Wycofane
SPECIAL EDITION

  • Łazienka

Francuski szyk w nowoczesnej odsłonie

Kolekcję Chevron White Ceramiki Paradyż cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, utrzymanego w ponadczasowej błyszczącej bieli. Bogata kolekcja została zaprojektowana z rozmysłem: uzupełnieniem dla bazowych płytek i dekoracji ściennych (w formacie 29,8x89,8 cm), są cokoły (8x29,8 cm) i kształtki (4,8x29,8 cm). Element wykończeniowe można zestawiać z panelem bezpośrednio, bez konieczności dodawania płytki powyżej. Kafle w wersji błyszczącej docenią zwolennicy eleganckich, wielkomiejskich wnętrz, utrzymanych w ponadczasowej estetyce, ale zgodnie z bieżącymi trendami.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Chevron – ścienne białe kafle do klasycznych wnętrz

Chevron z oferty Ceramiki Paradyż to kolekcja błyszczących, ściennych białych kafli. Idealna do eleganckich klasycznych łazienek, salonów i holów, aranżowanych w zgodzie z trendami. Rektyfikowane płytki Chevron mają format 29,8x89,8 cm. Cokoły i kształtki pozwalają na szlachetne wykończenie wnętrz.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!