Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Carrizo  
NOWOŚĆ

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody

Synergia cementu i drewna

Cement i drewno – niekończąca się i niezwykle bogata inspiracja. Czy to możliwe, żeby te dwa, zupełnie różne materiały połączyć w jednej kolekcji klinkieru? Właśnie tak zrobiliśmy i efekt zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Nowy format wydłużonych płytek elewacyjnych (6,6x40 cm) oraz klasyczna wielkość 30x60 cm dają ogromne możliwości aranżacyjne. Dodatkowo urozmaicają ją trzy zupełnie różne grafiki i kolorystyki: jasna, cementowa szarość (grey), wyrazisty grafit (basalt) i nasycone, orzechowe drewno (wood). Na rysunku betonu pojawiają się nowe struktury, przypominające naturalne wgniecenia, przetarcia i wżery, jeszcze bardziej podkreślające autentyczność wzoru. Drewnopodobny wzór urealniają kontrastowe sęki i efektowne cieniowanie. Wszystkie kolory i formaty umożliwiają ich połączenie z płytami tarasowymi 2.0 (Pure Art i Trueland), dając kompletne rozwiązanie do aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej strefy domu. Kolekcję Carrizo uzupełniają nowoczesne struktury (stripes) nawiązujące do modnych motywów pasków oraz lameli. Formaty, struktury i kolorystyka poszczególnych elementów kolekcji idealnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje elewacyjne, czy tarasowe, ale również w projekty wewnętrzne, takie jak ściany ekspozycyjne i detale dekoracyjne. Możliwość swobodnego mieszania wzorów i struktur daje nieograniczoną wolność projektową.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

10 kolekcji

Ardis

30 x 60 cm, 6,6 x 40 cm

Viano

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Ilario

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Scandiano

6.6 x 24.5 cm, 14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Bazalto

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Cloud

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Taurus

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Semir

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Natural

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Carrizo - Synergia cementu i drewna

Cement i drewno – niekończąca się i niezwykle bogata inspiracja. Czy to możliwe, żeby te dwa, zupełnie różne materiały połączyć w jednej kolekcji klinkieru? Właśnie tak zrobiliśmy i efekt zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Nowy format wydłużonych płytek elewacyjnych (6,6x40 cm) oraz klasyczna wielkość 30x60 cm dają ogromne możliwości aranżacyjne. Dodatkowo urozmaicają ją trzy zupełnie różne grafiki i kolorystyki: jasna, cementowa szarość (grey), wyrazisty grafit (basalt) i nasycone, orzechowe drewno (wood).

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!