Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Carioca / Alan  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon

Kwitnące ściany

Pnącza na ścianie? Nic prostszego! Nawet łazienka może kwitnąco wyglądać dzięki kolekcji Carioca/Alan. Oryginalne dekoracje łączą się w linearny motyw, który może biec od sufitu, po samą podłogę. Do wyboru żywa, nasycona kolorystyka zieleni i kremowej bieli lub, dla osób ceniących spokojniejszą kolorystykę – ciepłe brązy i beże. Oprócz dekoracji w formacie płytek bazowych, wybrać można też dekoracyjne listwy ceramiczne, które idealnie skomponują się z pozostałymi elementami. Płytki podłogowe w kolorystyce płytek bazowych będą stanowić najlepsze wykończenie wnętrza.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Carioca/Alan Verde, Zefir - płytki łazienkowe z motywem kwiatowym

CARIOCA/ALAN to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, zielony. Płytki z kolekcji CARIOCA/ALAN do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 25x40 i 33,3x33,3 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!