Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Brook  
Wycofane
PARADYŻ CLASSICA

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Kuchnia
Brook to kolekcja w duchu amerykańskim, dla osób ceniących sobie swobodę w aranżowaniu własnej przestrzeni. Matowe płytki w rozmiarze 25x40 cm do łazienki i kuchni są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: grys i grafit. Wzór jest tonalny, dzięki czemu każda płytka jest niepowtarzalna. Dekoracje strukturalne są ozdobione motywami w klimacie retro – do wyboru jest klasyczna, elegancka pepitka w stylu „Śniadania u Tiffany’ego” oraz zabawny, kolorowy kolaż amerykańskich plakatów reklamowych, przywodzących na myśl wspomnienie klubu z szafą grającą.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

5 kolekcji

Woodskin

29.8 x 89.8 cm, 19.8 x 17.1 cm

Pure City

29.8 x 89.8 cm

Industrial Chic

29.8 x 89.8 cm

Taiga

29.5 x 59.5 cm

Tonnes

30 x 60 cm

Brook – szare płytki ścienne inspirowane kulturą Ameryki

Brook marki Paradyż Classica, to kolekcja płytek ściennych formatu 20x40 cm w dwóch odcieniach szarości. Dekoracyjne płytki strukturalne wykorzystują motyw modnej pepitki oraz fragmentów amerykańskich plakatów.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!