Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Bellicita / Purio  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia

Klasycznie, elegancko, pięknie…

Biel, czerń i czerwień to kolory klasyczne i ponadczasowe. To zestawienie kolorów idealnie sprawdzi się w aranżacji modnego, eleganckiego a przy tym funkcjonalnego wnętrza. Takie wnętrze wcale nie musi być nudne. Kolekcja Bellicita daje nieprzebrane możliwości. Dzięki wykorzystaniu elementów dekoracyjnych w zróżnicowanej formie i kolorystyce każdy odnajdzie w niej coś dla siebie. Od delikatnej, wypukłej struktury na powierzchni płytek poprzez jednolite pasy, kończąc na zdecydowanych motywach kwiatowych. Do tego mozaiki oraz listwy szklane jako dopełnienie całości.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

12 kolekcji

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

Belicita / Purio - Białe, czarne i czerwone kafle do wyrazistych wnętrz

Belicita / Purio to kolekcja płytek ceramicznych marki Paradyż. Wyraziste kolory: biały, czerwony i czarny oraz bogactwo struktur i zdobień sprawiają, że dzięki tej kolekcji można urządzić wnętrza w różnych stylach: minimalistycznym, skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym i glamour. Dostępne są kafle gładkie, z ramką i geometryczną strukturą, w paski, orientalne wzory i kwiaty. Glazura ścienna ma format 30x60 cm, a terakota Purio 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!