Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Bazo

  • Taras i balkon
  • Schody
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Do zadań specjalnych

Ta kolekcja to czysta klasyka – kwadratowe płytki w dwóch różnych formatach, najpopularniejsze kolory, świetne parametry techniczne. To właśnie połączenie tych wszystkich cech sprawia, że Bazo nadają się do najbardziej wymagających pomieszczeń i powierzchni. Możesz je ze sobą dowolnie łączyć, wydzielając poszczególne strefy kolorami (od delikatnego i spokojnego beżu, przez ciepły, jasny brąz i delikatną szarość aż do wyrazistej czerni) lub rodzajami zabarwienia (standardowe, jednolite kolory lub popularna sól-pieprz, która wprowadza element kolorystycznego ożywienia). Świetne parametry techniczne i dodatkowe elementy kolekcji, takie jak wywinięte cokoły oraz wypukłe i wklęsłe profile pozwalają na zaaranżowanie powierzchni takich jak baseny, szatnie, czy szpitalne korytarze.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Ural

30 x 30 cm

Virginia

30 x 30 cm

Iowa

30 x 30 cm

BAZO - gres podłogowy szary

Kolekcja gresowa Bazo marki Paradyż to płytki inwestycyjne, zaprojektowane pod kątem wymagań technicznych dla budynków i estetycznych potrzeb inwestorów. Płytki w neutralnych odcieniach beżu, szarości i czerni w wersji monokolor i sól-pieprz, dostępne są w formatach 19,8x19,8 oraz 30x30 cm, z cokołami (również wywiniętymi), a także specjalnymi profilami. Kolekcja Bazo szczególnie chętnie wybierana jest dla gastronomii, basenów, placówek edukacyjnych i opieki medycznej.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!