Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Attiya  
Wycofane

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Splot zdarzeń

Niezwykła kolekcja płytek ściennych zaprojektowana przede wszystkim z myślą o wnętrzach w stylu eko. W tle stonowane, matowe kafle o przetartej grafice w ciepłych kolorach beżu i brązu, a na pierwszym planie… patchworkowe dekory, idealnie odwzorowujące różne sploty tkanin. Płytki te ułożone na większej powierzchni tworzą rodzaj niebanalnej ceramicznej tapety, która swoim wyglądem do złudzenia przypomina tkaninę. Efekt ten potęgują dodatkowo odpowiednie oświetlenie ściany które wydobywa matowe efekty na powierzchni. Aranżacje bazujące na kolekcji Attiya to ciekawe i oryginalne projekty odwołujące się do najnowszych trendów w architekturze wnętrz: inspiracje naturą, patchworkowa estetyka, dekoracyjne mozaiki, „ekologiczne” dodatki.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

15 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Attyia - ścienna glazura w ciepłych beżach, inspirowana tkaninami

Attiya to kolekcja płytek ściennych utrzymana w ciepłych odcieniach ziemi (beż i brąz). Inspirowana splotami tkanin i modnymi tapetowymi wzorami, sprawdzi się w łazienkach, kuchniach i salonach w stylu eko. Płytki bazowe formatu 20x60 cm dostępne są w gładkiej wersji beżowej i umbra oraz beżowej strukturalnej. Dekoracje mają 3 patchworkowe motywy, które można swobodnie łączyć.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!