Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ardis  
NOWOŚĆ

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja

Nowe oblicze łupka

Łupek to kamień, który od setek lat z powodzeniem wykorzystywany jest na elewacjach i innych elementach architektury. Jest ceniony za swoje właściwości techniczne, ale przede wszystkim za elegancki i ponadczasowy wygląd. Inspiracją dla powstania kolekcji klinkieru Ardis był kamień o nazwie Ardesia, charakteryzujący się wyrazistymi kolorami i lekko satynowym połyskiem. Zupełnie nową grafikę klinkieru połączyliśmy z niewykorzystywanym dotąd, ale modnym formatem elewacji 6,6x40 cm oraz z klasycznym 30x60 cm. Nowatorska jest również struktura, która efektownie odwzorowuje charakterystyczny, ale niepowtarzalny wygląd łupkowych powierzchni. Proponowana kolorystyka, czyli gama szarości (light, dark) i oryginalne, rdzawe przebarwienia (rust) mogą być bazą zarówno dla klasycznych, zachowawczych aranżacji, jak i odważnych, nowoczesnych projektów. Wybrane kolory będą wspaniale komponować się z otoczeniem domu – zielenią roślin, a także różnymi odcieniami dachówek i ogrodzenia. Sprawdzą się one jednak nie tylko na elewacji, ale również we wnętrzach domu. Klinkier Ardis można też łączyć z kolekcjami płyt tarasowych 2.0 (Rustic Gold, Minster Black), tworząc dodatkowo idealną synergię ze strefą tarasową, wejściem, podjazdem i ogrodowymi ścieżkami. Całość nabierze niezwykłego i unikalnego charakteru, dopasowanego do wybranego przez Ciebie stylu i klimatu aranżacji.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

10 kolekcji

Carrizo

30 x 60 cm, 6,6 x 40 cm

Viano

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Ilario

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Scandiano

6.6 x 24.5 cm, 14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Bazalto

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Cloud

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Taurus

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Semir

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Natural

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Ardis - Nowe oblicze łupka

Łupek to kamień, który od setek lat z powodzeniem wykorzystywany jest na elewacjach i innych elementach architektury. Jest ceniony za swoje właściwości techniczne, ale przede wszystkim za elegancki i ponadczasowy wygląd. Inspiracją dla powstania kolekcji klinkieru Ardis był kamień o nazwie Ardesia, charakteryzujący się wyrazistymi kolorami i lekko satynowym połyskiem.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!