Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Aquarius

  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja
  • Parapet

Tony ciepła

Ciepła w kolekcji Aquarius na pewno nie zabraknie! Ciepła kolorystyka i wygląd powierzchni, do których zostały wykorzystane te płytki wprawią Cię w dobry nastrój i przywiodą na myśl słoneczne dni. Aquarius można zastosować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Tak, jak ciepłe dni, stosowanie tej płytki będzie całkowicie bezstresowe – ma ona świetne parametry antypoślizgowości i ścieralności.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Scandiano

6.6 x 24.5 cm, 14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Bazalto

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Cloud

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Taurus

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Semir

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Natural

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Aquarius – uniwersalny klinkier do wewnątrz i na zewnątrz

Płytki klinkierowe Aquarius to kompletny zestaw produktów, dzięki którym można efektownie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń domu i jego otoczenia. Płytki elewacyjne, podłogowe, stopnice, cokoły, heksagony, parapety, dostępne są w kolorach ciepłego beżu i brązu. Klinkier Aquarius ma świetne parametry antypoślizgowości i ścieralności.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!