Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Antico / Arke  
Wycofane

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Elewacja

Powrót do przeszłości

Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji Antico. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

13 kolekcji

Harmony

30 x 60 cm

Taiga

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Loft

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Tonnes

30 x 60 cm

Como

45 x 45 cm

Trophy

20 x 60 cm, 21.5 x 98.5 cm

Maloe

16 x 65.5 cm, 21.5 x 98.5 cm

Antico / Arke - białe płytki łazienkowe

ANTICO/ARKE to kolekcja płytek ściennych, podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych z mozaikami. Dostępne kolory to: biały, czerwony, niebieski, wielokolorowe. Płytki z kolekcji ANTICO/ARKE do zastosowania w łazience, salonie, tarasie, holu i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 20x60 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!