Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Amarylis / Anemon  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Amarylis / Anemon to kolekcja łazienkowych płytek ścienno- podłogowych w kolorystyce delikatnego beżu, z dedykowanymi kwiatowymi dekoracjami. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach osób , które lubią motywy kwiatowe, ale nie przepadają za nadmiarem kolorów. Uzupełnieniem elementów dekoracyjnych są ozdobne listwy z motywem kwiatowym. Płytki ścienne dostępne są w formacie 25x33 cm, płytka podłogowa w formacje 33,3x33,3 cm. Daj się zachwycić ciepłymi, pastelowymi kolorami i postaw na kolekcję Amarylis / Anemon w swojej łazience!

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

8 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Track

30 x 30 cm

AMARYLIS/ANEMON – beżowe i brązowe płytki łazienkowe, motyw roślinny

AMARYLIS/ANEMON to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy. Płytki z kolekcji AMARYLIS/ANEMON do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Formaty występujące w kolekcji: 25x33,3 i 33,3x33,3 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!