Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Adilio

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Przenosząca ducha natury w nowoczesne klimaty kolekcja Adilio, to przede wszystkim oszczędna w formie geometryka w mariażu z czystością bieli, która doskonale oddaje klimat przestrzeni niezmąconej niepokojem i chaosem. Poukładana z najprostszych elementów całość, otwierająca użytkownika na wewnętrzny dialog myśli płynących z dala od pośpiechu i zgiełku. Propozycja wnętrzarskiego ładu dla miłośników balansu i harmonii, ale także tych, którzy lubią spędzić w łazience chwilę dłużej niż jest to konieczne.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Adilio / Rivo - Białe płytki łazienkowe z beżowymi i strukturalnymi dekoracjami

Białe i jasnobeżowe płytki ścienne Adilio wraz z delikatnymi dekoracjami strukturalnymi i graficznymi oraz białymi płytkami podłogowymi Rivo, to zestaw idealny do pełnych światła łazienek i kuchni. Glazura ścienna ma format 29,5x59,5 cm, a podłogowa terakota 39,5x39,5 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!