Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki ceramiczne Kraków – kafle, kafelki i gres

Szukasz salonu płytek ceramicznych w Twojej okolicy?

Znajdź salon w Krakowie i postaw na płytki, które najlepiej sprawdzą się właśnie w Twoim wnętrzu. Mamy płytki do łazienki, kuchni, salonu, czy każdego innego pomieszczenia. Potrzebujesz płyt tarasowych lub kafli, których użyjesz w ogrodzie lub na balkonie? Te produkty także znajdziesz! Odwiedź krakowskie salony z płytkami i znajdź w nich to czego potrzebujesz (w tym m.in. płytki gresowe, klinkierowe, mozaiki oraz wiele innych elementów niezbędnych do wykończenia Twojej aranżacji).

Znajdź salon w Łodzi

Godziny otwarcia

uzależnione od salonu

 

BOMAR CONRADA

Ul. J. Conrada 55, 31-357 Kraków

Sprawdź szczegóły

 

BOMAR 2 ZAKOPIAŃSKA

Ul. Zakopiańska 56a, 30-418 Kraków

Sprawdź szczegóły

 

HEBAN

Ul. Kosocicka 7, 30-694 Kraków

Sprawdź szczegóły

 

DOMINO 

Al.29 Listopada 135, 31-406 Kraków

Sprawdź szczegóły

 

DOMINO 2

Ul. Mogilska 69a, 31-545 Kraków

Sprawdź szczegóły

 

 

Wybierz styl, który do Ciebie pasuje

Czy już wiesz, jaki styl pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza najlepiej? A może poszukujesz kolekcji płytek, która Cię zainspiruje? Nasze płytki ceramiczne świetnie sprawdzają się w bardzo wielu stylach. Z powodzeniem urządzisz z nich aranżację w stylu skandynawskim, nowoczesnym, eco, klasycznym, hygge, minimalistycznym, czy glamour. Przyjdź do najbliższego salonu w Krakowie, aby wybrać kafelki, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju i w pełni wyjątkowe.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!