Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki ceramiczne Gdańsk – kafle, kafelki i gres

Szukasz salonu płytek ceramicznych w Twojej okolicy?

Sprawdź salon w Gdańsku i kup w nim płytki idealnie pasujące do Twojej aranżacji. Znajdziesz tu najwyższej jakości płytki do łazienek, kuchni, salonów oraz każdego innego pomieszczenia. Szukasz płyt na taras lub kafli do ogrodu bądź na balkon? Odwiedź gdańskie salony z kaflami i odnajdź w nich dokładnie to czego szukasz. W tym choćby płytki gresowe, klinkierowe, mozaiki ceramiczne i szklane, jak i wiele innych elementów potrzebnych do wykończenia Twojego projektu.

Znajdź salon w Gdańsku

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

sobota: 10.00 – 15.00

 

JORIS

Ul. Aleksandra Dulin'A 1a, 80-180 Gdańsk

Sprawdź szczegóły

 

Zainspiruj się i wybierz swój styl

Jaki styl odpowiada Ci najlepiej? Poszukujesz kolekcji płytek ceramicznych, które Cię zainspirują? Nasze produkty doskonale sprawdzą się praktycznie w każdym stylu. Za ich pomocą bez kłopotu zaprojektujesz wnętrze w stylach takich jak: nowoczesny, skandynawski, eco, hygge, klasyczny, industrialny, glamour, czy minimalistyczny. Przyjdź do salonu w Gdańsku, wybierz i zamów płytki, które najbardziej Ci się podobają.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!