Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Centrum Handlowo - Logistyczne

Paradyż Logistics & Trade w Tomaszowie Mazowieckim to jeden z najnowocześniejszych w Europie magazyn wysokiego składowania z systemem kompletacji i wysyłki wyrobów gotowych, centralizujący wszystkie nasze procesy magazynowe.

Magazyn ten charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji i wyposażony jest w strefę kompletacji zamówień, działającą na zasadzie: GTM – Goods To Man („towar do operatora”). Nasze Centrum posiada również jedną z najlepszych w Europie lokalizacji logistycznych. Znajduje się przy węźle drogowym w centrum Polski, przy skrzyżowaniu głównych tras komunikacyjnych – autostrad środkowoeuropejskich A-1 (Gdańsk-Wiedeń) i A-2 (Berlin-Moskwa) oraz dróg ekspresowych S-8 i S-14.

 

Docelowo zamówienia realizujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy naszym Klientom wysoki poziom dostępności towaru, który mierzony jest i potwierdzany wskaźnikiem realizacji zamówień. W obszarze konfekcjonowania dostaw, nasze centrum zapewnia unikalne rozwiązania i wyznacza nowe kierunki rozwoju w branży budowlanej na całym świecie.

Centrum Handlowo-Logistyczne „Paradyż Logistics & Trade”
Orzeszkowej 50, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Dział Logistyki Zamówień
tel.: +48 44 736 46 76–90
0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!