Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy

Cały kraj

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie.
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami i zwiększanie sprzedaży.
  • Monitorowanie sprzedaży w powierzonym regionie oraz analiza działań konkurencji.
  • Dbanie o należyty poziom ekspozycji wyrobów firmy w podległym regionie i ustalanie warunków budowy ekspozycji.
  • Dbanie o dostępność materiałów reklamowych.
  • Wdrażanie nowych wyrobów na rynek.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Rok doświadczenia w sprzedaży.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Świadomość biznesowa i nastawienie na realizację celów.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Multipakiety sportowe OK System.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!