Operator Urządzeń Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń linii produkcyjnej.
  • Podejmowanie działań w celu eliminacji wad produkowanych wyrobów.
  • Zabezpieczenie surowców do produkcji na linii.
  • Przezbrajanie ciągu produkcyjnego po zmianie formatu.
  • Kontrola jakości wytworzonych produktów oraz zgodności z przyjętymi normami.
  • Dokumentowanie zapisów przebiegu procesu produkcyjnego i analiza wyników pomiaru.
  • Czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i przyrządów.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń linii produkcyjnej.
  • Zdolności manualne.
  • Sumienność i dokładność.
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Multipakiety sportowe OK System.
  • Dowóz pracowników do miejsca pracy na trasie Opoczno-Tomaszów Maz.-Opoczno (przez Prymusową Wolę, Kunice).

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!