Menedżer obsługi inwestycji

Miejsce pracy

województwo zachodniopomorskie, województwo wielkopolskie

Zadania

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych i przetargów
  • Identyfikowanie potrzeb odbiorów i przygotowywanie ofert handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z biurami projektowymi, inwestorami, wykonawcami działającymi w powierzonym regionie
  • Nadzorowanie realizacji dostaw wyrobów spółki na potrzeby pozyskanych inwestycji
  • Monitorowanie sprzedaży w powierzonym regionie oraz analiza działań konkurencji
  • Sporządzanie umów handlowych w przypadku realizacji niestandardowych projektów budowlanych, realizacji kontraktów z architektami, pośrednikami i firmami wykonawczymi
  • Przygotowywanie projektów pomieszczeń z wykorzystaniem wyrobów Ceramiki Paradyż lub zlecanie ich wykonania architektom współpracującym z Ceramiką Paradyż
  • Analizowanie rynku pod kątem pojawiających się nowych trendów wzorniczych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane: Ekonomia, zarządzanie i marketing lub budownictwo
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność, organizacja pracy własnej, umiejętność negocjacji, orientacja na klienta

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!