Mechanik

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Naprawa, montaż, demontaż, konserwacja, remonty i przeglądy przydzielonych maszyn i urządzeń
  • Opracowywanie planu napraw maszyn i urządzeń
  • Kontrola i naprawa zabezpieczeń BHP maszyn i urządzeń
  • Uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją parku maszynowego
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem poszczególnych maszyn i ciągów technologicznych
  • Udoskonalanie pracujących urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz zwiększenia wydajności
  • Przygotowywanie zestawień części i informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na materiały konieczne do    wykonywania zadań
  • Raportowanie awarii w systemie IFS oraz analiza i obsługa zleceń roboczych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane: mechanika, mechatronika
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:
 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!