Mechanik

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.
  • Naprawa, montaż, demontaż, konserwacja, remonty i przeglądy przydzielonych maszyn i urządzeń.
  • Opracowywanie planu napraw maszyn i urządzeń.
  • Kontrola i naprawa zabezpieczeń BHP maszyn i urządzeń.
  • Uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją parku maszynowego.
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem poszczególnych maszyn i ciągów technologicznych.
  • Udoskonalanie pracujących urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz zwiększenia wydajności.
  • Przygotowywanie zestawień części i informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na materiały konieczne do wykonywania zadań.
  • Raportowanie awarii w systemie IFS oraz analiza i obsługa zleceń roboczych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane: mechanika, mechatronika.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy lub na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia: od 4700 do 5700 zł brutto w systemie 4-brygadowym, od 3900 do 5000 zł brutto w systemie tygodniowym jednozmianowym, z możliwością uzyskania podwyżki po 3 miesiącach.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Refundację kosztów kształcenia.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Karta przedpłacona nawet 550 zł netto kwartalnie.
  • Dowóz pracowników do miejsca pracy na trasie Opoczno - Tomaszów Maz. – Opoczno oraz Opoczno – Wielka Wola – Opoczno.

Poznaj swoje miejsce pracy

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!