Magazynowy Wózkowy

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Przyjęcie wyrobów gotowych do magazynu zgodnie z dokumentacją.
  • Kompletacja (pikowanie) towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Załadunek wyrobu gotowego na samochód zgodnie z dokumentacją.
  • Weryfikacja stanów magazynowych.
  • Dokonywanie bieżącej obsługi powierzonego sprzętu, w tym kontrola gwarancyjnych i okresowych przeglądów.
  • Utrzymanie porządku w magazynie i terenie do niego przyległym.
  • Przygotowanie towaru do zasilenia magazynu automatycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wraz oraz doświadczenia w kierowaniu wózkami jezdniowymi
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!