Magazynowy Wózkowy

Miejsce pracy

Salon Firmowy w Łodzi

Zadania

  • Przyjęcie dostaw towaru do magazynu zgodnie z dokumentacją,
  • Rozładunek towaru w magazynie,
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów,
  • Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego,
  • Załadunek zamówień na samochód zgodnie z dokumentacją,
  • Weryfikacja stanów magazynowych,
  • Utrzymanie porządku w magazynie oraz terenie przyległym do salonu,
  • Współpraca z innymi działami firmy - z działem sprzedaży, działem logistycznym,
  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz odbieranie telefonów i poczty email.

Wymagania

  • Wykształcenie min. Zawodowe,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych oraz doświadczenie w kierowaniu wózkami jezdniowymi,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”,
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin,
  • Multipakiety sportowe OK System.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!