Kierownik Zmiany

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Nadzór nad realizacją planu produkcji.
  • Zabezpieczanie środków techniczno - materiałowych do realizacji zadań.
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń ceramicznych.
  • Bieżąca kontrola jakości produkcji oraz procesu technologicznego poprzez wykonanie i ocenę prób produkcyjnych oraz kontrolę wyników sortowania.
  • Rozwiązywanie problemów powstałych podczas procesu produkcyjnego.
  • Nadzór nad rejestracją produkcji na poszczególnych gniazdach.
  • Podejmowanie działań w zakresie poprawy produktywności, obniżki kosztów oraz poprawy jakości.
  • Przygotowywanie analiz i raportów.
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi Lean Manufacturing.
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to ceramika, chemia, zarządzanie produkcją.
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze produkcji.
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym.
  • Dążenie do rezultatów.
  • Rozwiązywanie problemów.
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Refundację kosztów kształcenia.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Multipakiety sportowe OK System.
0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!