Junior Menedżer Eksportu

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

Jakie będą Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie eksportowym.
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększanie sprzedaży w powierzonym regionie.
  • Koordynowanie działań agentów i merchandiserów w rynku.
  • Monitorowanie sprzedaży w powierzonym regionie oraz analiza działań konkurencji.
  • Negocjowanie warunków współpracy i ustalanie rabatów na produkty.
  • Prowadzenie aktywnej promocji wyrobów i dbanie o dostępność materiałów reklamowych.
  • Dbanie o należyty poziom ekspozycji wyrobów firmy w podległym regionie i ustalanie warunków budowy ekspozycji.
  • Wdrażanie nowych wyrobów na rynek eksportowy.
  • Opiniowanie planów sprzedaży pod względem wartości i asortymentu.

Wymagania

Sprawdzisz się w tej roli jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomia, handel zagraniczny, marketing i zarządzanie, filologia
  • Masz co najmniej pół roku doświadczenia w handlu zagranicznym
  • Znasz przepisy celne związane z handlem zagranicznym
  • Znasz język angielski i/ lub język rosyjski na poziomie min. B2
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Posiadasz dużą świadomość biznesową i nastawienie na realizację celów
  • Jesteś osoba komunikatywną, otwartą na klienta
  • Masz czynne prawo jazdy

Oferujemy

Co zyskasz:

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:
    • multipakiety sportowe Medicover Sport
    • karta przedpłacona nawet do 550 zł netto kwartalnie
    • refundacje kosztów kształcenia

Poznaj swoje miejsce pracy

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole, któremu chce się chcieć
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!