Elektryk Automatyk

Miejsce pracy

Opoczno / Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Bieżące naprawy, remonty oraz przeglądy maszyn i urządzeń
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • Montaż nowych maszyn i urządzeń
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Kontrola stanu technicznego oraz udoskonalanie maszyn i urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz wydajności
  • Naprawa i modernizacja urządzeń elektrycznych
  • Kontrola i konserwacja rozdzielni elektrycznej
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem ciągów technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe, preferowane kierunki to automatyka, robotyka, elektryka, energetyka lub mechatronika
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu automatyki i elektroniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się aparaturą pomiarową
  • Sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!