Automatyk magazynu

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

  • Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanego systemu wysokiego składowania.
  • Saportowanie automatyki magazynowej oraz prowadzenie przeglądów układnic.
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych, naprawczych oraz usuwanie awarii zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Realizowanie zadań związanych z wykonywaniem remontów i napraw urządzeń automatyki magazynowej.
  • Usuwanie usterek instalacji automatyki magazynowej.
  • Przygotowywanie katalogu części i informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na materiały konieczne do wykonywania zadań.
  • Udoskonalanie pracujących urządzeń w celu poprawy pracy oraz ich wydajności.
  • Zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości w funkcjonowaniu powierzonych urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika.
  • Wiedza z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki.
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze technicznym – utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową.
  • Podstawowa znajomość obsługi programów Word, Excel.
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System
  • Wykonywanie innych prac zleconych w zależności od posiadanych uprawnień.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!