Administrator Baz Danych

Miejsce pracy

Tomaszów Mazowiecki

Zadania

Jakie będą Twoje zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów aplikacyjnych i macierzy IBM oraz utrzymanie platformy wirtualizacyjnej IBM PowerVM
  • Utrzymaniem systemów klasy Unix
  • Administrowaniem bazami danych Oracle
  • Nadzorowaniem systemu backupu baz danych Oracle

Wymagania

Sprawdzisz się w tej roli jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów, preferowany kierunek informatyka
  • Masz co najmniej rok doświadczenia w obszarze administracji systemami Linux/Unix, serwerami IBM oraz bazami danych Oracle
  • Znasz system AIX/RedHat – znajomość mile widziana
  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Jesteś nastawiony na klienta wewnętrznego oraz sprawnie potrafisz rozwiązywać problemy
  • Umiejętnie planujesz i organizujesz swoją pracę

Oferujemy

Co zyskasz:

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”
  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Możliwość zdobywania doświadczenia z dużymi systemami światowej klasy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:
    • multipakiety sportowe Medicover Sport
    • karta przedpłacona nawet do 550 zł netto kwartalnie
    • refundacje kosztów kształcenia

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,
 a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska
są dla Ciebie tak samo ważne jak dla na nas:

 dołącz do nas !

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!