Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Minimalistyczna łazienka w odcieniach szarości, bieli i drewnie

Stylowa, minimalistyczna łazienka w odcieniach szarości, połączonych z bielą i drewnem

 

Szarości w łazience – z czym je łączyć?

 

Minimalistyczna przestrzeń łazienki została podzielona na dwie strefy kolorystyczne. W części, gdzie zostały wyłożone płytki grafitowe z kolekcji Tenone, znajduje się strefa z umywalką, dużym lustrem i pufą do odpoczynku / przebierania się, utrzymana w odcieniach ciemnej szarości. Jasna strefa w kolorze bieli wyłożona płytkami z kolekcji Tenone z trójwymiarową strukturą na ścianie i białymi gładkimi płytkami na podłodze. W tej strefie znajdują się część z wc i bidetem oraz część prysznicowa. Niewysoka ścianka za wc została wyłożona płytkami Loft Brown Ściana Wood, takie płytki z podobizną drewna bardzo harmonicznie wyglądają w połączeniu z bielą i grafitem z serii Tenone.

 

Łazienki w szarościach – zainspiruj się!

 

Jak widać, łazienka w odcieniach szarości doskonale komponuje się z bielą i drewnem – ale to nie jedyny pomysł na szarą łazienkę! Zobacz, jak prezentuje się minimalistyczna, szaro biała łazienka oraz jakie inne barwy zastosować w szarej łazience.

Podobne inspiracje

1239 inspiracji

Taras w stylu nowoczesnym

Minster Płyty Tarasowe 2.0

Taras - przydomowa strefa relaksu

Madera Płyty Tarasowe 2.0

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!