Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Klasyczne wnętrza

Zobacz także oraz

Styl klasyczny we wnętrzach

Aranżacje wnętrz klasycznych to przede wszystkim jasne kolory i solidne meble, zachwycające nas swoją prostotą i elegancją. Są to harmonijne i bezpieczne rozwiązania, czerpiące inspiracje z przeszłości. W takich aranżach sprawdzają się zarówno duże kafle, jak i kompozycje mozaikowe.

Styl klasyczny we wnętrzach kojarzy się przede wszystkim z elegancją i ponadczasowością. Zazwyczaj dominują w nim ciepłe kolory i harmonijne ustawienie mebli czy dodatków. Klasa i prostota idealnie wpisują się w ten właśnie styl. Wszelkie sztukaterie, gzymsy czy listwy pojawiające się w aranżacji sufitu wnętrza w klasycznym stylu również są na miejscu. Wnętrze klasyczne to wnętrze przestronne, dlatego tak istotny jest właściwy dobór płytek ceramicznych na podłogę. Tu idealnym materiałem będą płytki w jasnych kolorach beżu czy jasnego brązu, które wpiszą się w stonowany charakter pomieszczenia. Jeśli myślisz o zaaranżowaniu wnętrza w stylu klasycznym, zainspiruj się wizualizacjami, które przygotowała dla Ciebie Ceramika Paradyż.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!