Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Cięcie i obróbka

Profesjonalne usługi

W Ceramice Paradyż realizujemy kompleksowe usługi związane z cięciem i obróbką płytek ceramicznych oraz szkła. Wykonanie takiego zamówienia możliwe jest zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jakie usługi świadczymy?

Aby ułatwić Ci wykończenie Twojego wymarzonego wnętrza i pomóc w nadaniu mu niepowtarzalnego charakteru, oferujemy: krawędziowanie oraz fazowanie szkła; realizację rozet w indywidualnym wzorze na podłogi; nacinanie stopnic; grawerowanie na płytkach monoporozy oraz gresowych; inne niestandardowe zamówienia.

 

Zapewniamy także cięcie: otworów w szkle; płytek monoporozy oraz gresowych w linii prostej i po łuku; dekoracji szklanych w linii prostej; mozaiki gresowej oraz monoporozy; pod kątem 45stopni: mozaiki szklanej, mozaiki ceramicznej oraz płytek

 

Dlaczego warto skorzystać z usług cięcia i obróbki płytek lub szkła?


Każdą wybraną kolekcję płytek można wzbogacić o dekoracje nie znajdujące się w katalogu naszej firmy – zarówno ceramiczne, jak i szklane. Dzięki specjalistycznym sprzętom oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów dajemy gwarancję najwyższej jakości każdego zamówienia, które realizujemy dla naszych klientów.

Jak zamówić?

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00
 
 
Szukasz informacji na temat możliwości realizacji oraz wyceny specjalistycznych usług obróbki i zdobienia płytek ceramicznych i szkła?
 
 

Cięcie płytek i docinanie szkła


Realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu cięcia, docinania płytek ceramicznych oraz materiałów szklanych. Zajmujemy się krawędziowaniem, cięciem, wycinaniem otworów, a nawet grawerowaniem różnych elementów. Zajmujemy się także mniej tradycyjnymi formami jak mozaiki, dekoracje szklane, stopnice, a nawet rozety.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!